TIDNINGSSTÄLL

Sk Canterbury, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfaner, upptill fack för tidningar, låda i sargen. På trissor. Längd ca 52, bredd ca 33, höjd ca 53 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Jälkiä. Naarmuja.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Rydén

Tukholma

Karin Rydén
Arvioija

karin.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    300
    30 EUR
    37 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    115 helmi 17:13300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia