SOFFBORD

1970/80-tal.

Rektangulär slipad glasskiva på travertinfötter. Längd 150, bredd 75, höjd 45 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage, smärre repor. Travertinen med obetydliga nagg.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G9

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    100 EUR
    126 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    110 helmi 12:521000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia