ROBERT HÖGFELDT

Akvarell, signerad.

Vinteridyll. I. 25 x 36 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T104
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    350
    34 EUR
    40 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    225 touko 17:31350SEK
    124 touko 19:31300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia