MIMMO PALADINO

Carborundumetsning med screenprinting, signerad och daterad 1990 samt numrerad 10/40.

"Saffo". Plåtmått 140,5 x 199 cm.

Katalog "Mimmo Paladino 1987-1991, Waddington Graphics" medföljer.

Esineen kunto

Kupruileva paperi tai kangas. Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - G1
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    5 päivää 10 tuntia

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Tarjottu

    2 500
    243 EUR
    289 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    117 touko 10:462500SEK
    Pohjahinta 2 500 SEK saavutettu
    117 touko 10:452000SEK
    117 touko 10:441000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia