102341

HANDSPEGEL, tenn, märkt Herman Bergman, 1920-30-tal.

Motiv i relief av Tor med blixtar och bockar. Svängt handtag. L 29.

Slitage, repor. Monogramgravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK