ERLAND CULLBERG

Olja på duk, signerad.

Utan titel. Duk 116 x 90 cm.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T201
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 14 000 SEK

    Tarjottu

    5 000
    489 EUR
    572 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    216 touko 20:155000SEK
    216 touko 20:122500SEK
    115 touko 18:44500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia