OLOF WALFRID NILSSON

Akvarell, signerad.

"Aftonstämning, motiv från Klara Sjö". 24 x 37 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T102
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    6 päivää 4 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Aloitustarjous on 300 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)