ERNST GEORG HILDEBRAND

Olja på duk, signerad.

Kvinnostudie. 48 x 34 cm.

Esineen kunto

Färgbortfall.Repor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T106
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    700
    67 EUR
    83 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    212 huhti 09:50700SEK
    111 huhti 17:46300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia