103099

DRÄKT, kavaj samt kjol, Waser couture, Paris, 1900-tal.

Mönstrad i svart och vitt.

Slitage, fläckar samt utlagd.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
600 SEK