PORTRÄTTBYSTER

Två stycken, 1800-talets slut.

Patinerad zink på socklar av serpentinsten. Höjd ca 38 och 43 cm.

Esineen kunto

Slitage, en sockel med obetydlig nagg. En skruv undertill senare.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Loppuhinta

    3 500
    337 EUR
    416 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    312 huhti 21:553500SEK
    Pohjahinta 3 500 SEK saavutettu
    312 huhti 21:553000SEK
    312 huhti 21:552200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia