MARCUS COLLIN

Pastell, signerad och daterad 41.

Figurscen med bedjande nunnor. Ca 23 x 32 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Ei näkyviä vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Rydén

Tukholma

Karin Rydén
Arvioija

karin.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    193 EUR
    238 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    111 huhti 21:382000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia