TYKO SALLINEN

Akvarell, signerad och daterad -30.

Landskap med hus. 31 x 40 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Ei näkyviä vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T305
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    1 600
    156 EUR
    185 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    220 touko 15:081600SEK
    120 touko 12:171500SEK
    219 touko 21:071300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia