GUNNAR ZILO

Olja på duk, signerad och daterad -50.

Kvinnostudie. 36 x 48 cm.

Esineen kunto

Smärre krackelyr.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T327
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    2 200
    212 EUR
    261 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
    319 huhti 13:362200SEK
    2A19 huhti 13:362000SEK
    219 huhti 13:121880SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia