RESEBESTICK, förgyllt silver, Frankrike. Empire, 1800-talets första hälft. Prov; gåva från CarlXIV Johan till general de Champs, enl medföljande brev från 1878.

I etui. L 14-18.

Inskription.

Lähtöhinta
2 000 SEK