EMIL LINDGREN

Olja på pannå, signerad och daterad 1930.

Kvinna i folkdräkt. 88 x 67 cm

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    444
    43 EUR
    53 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    119 huhti 18:01444SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia