BYRÅ

1960-tal.

Fanerad med teak. Sex lådor. Bredd 75,5, djup 37,5, höjd 105 cm. Avain on.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    750
    73 EUR
    86 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    424 touko 13:15750SEK
    424 touko 13:15700SEK
    323 touko 18:30500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia