ALF LINDER

Olja på duk, signerad och daterad 1981.

Komposition. 45 x 57 cm

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kellastunut.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T318
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    1 500
    146 EUR
    172 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    218 touko 21:421500SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    218 touko 21:421100SEK
    117 touko 21:07300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia