Muut
1047359

A 19th century frame.

A 19th century frame.

Ram skuren i trä, förgylld. Krön i form av krona på kudde. Höjd 58 cm, bredd 41,4 cm. Äldre litografiskt tryck.

Kulumaa.

Lähtöhinta
1 500 SEK