SKÅP

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Fyra lådor under. Bredd 150, djup 44, höjd 133 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    1 200
    117 EUR
    137 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    419 touko 16:451200SEK
    419 touko 16:441100SEK
    319 touko 06:561000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia