SPEGEL

1800-talets första hälft.

Bronserad och förgylld ram. Målat dekorfält med parställda delfiner. Mått 132x67x11 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Kuivahalkeamia. Korjauksia. Myöhempi pronssaus. Myöhempi kultaus.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    196 EUR
    229 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    322 touko 22:302000SEK
    217 touko 21:281500SEK
    115 touko 14:41650SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia