BENGT LILJEDAHL armband

18K guld, längd 19 cm, vikt 22 g. Stämplat BUL, Stockholm 1969.

Esineen kunto

Bruksslitage

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Andrén

Tukholma

Cecilia Andrén
Asiantuntija, korut

cecilia.andren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 7 000 SEK

    Loppuhinta

    6 600
    645 EUR
    755 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
    618 touko 22:446600SEK
    518 touko 22:436400SEK
    6A18 touko 22:416200SEK
    Pohjahinta 6 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia