WILKE ADOLFSSON

Pokaler, 2 st, signerade och daterade 93 resp 94.

Klockformad fot samt skål med utvikt kant. Höjd 30-35 cm. Diameter 22,5-23,5 cm

Esineen kunto

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V7

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 7 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    418 touko 15:332000SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    318 touko 00:141500SEK
    216 touko 21:43350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia