TOILETTEBORD

1800-tal.

Fanerad med bl a palisander och valnöt. Låda i sargen. Invändigt med spegel. Längd 55, djup 39, höjd 72 cm

Esineen kunto

Kulumaa. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    550
    54 EUR
    63 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    422 touko 15:23550SEK
    3A22 touko 15:22500SEK
    422 touko 15:22500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia