SKRIVBORD

Jugend, tidigt 1900-tal.

Målad furu. Två ldor i sarg med draghandatg av gulmetall. Längd 100, bredd 67, höjd 78 cm.

Esineen kunto

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Lås saknas. Avaimet puuttuvat.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 20 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    350
    34 EUR
    40 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    221 touko 01:09350SEK
    119 touko 16:53300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia