1051582

SOFFBORD

1970-80-tal.

Underrede i förgyllt stål. Överdel med glasskiva. Underdel med spegelglas. Längd 120 cm. Bredd 75 cm. Höjd 38 cm.

Esineen kunto

Jälkiä. Naarmuja. Kolhu.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Lundberg

Johan Lundberg
Arvioija

johan.lundberg@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 000
    193 EUR
    224 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    720 touko 13:452000SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    617 touko 18:071000SEK
    517 touko 14:14800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia