MATBORD

1900-talets första hälft.

Fanerad med björk. Fyrdelad pelarfot. Diameter 115, höjd 75 cm, 2 illäggskivor á 55 cm vardera

Esineen kunto

Kulumaa. Jälkiä. Tahroja. Viiluvaurioita.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    400
    39 EUR
    46 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    124 touko 19:43400SEK
    224 touko 17:32350SEK
    119 touko 14:09300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia