BONBONNIERE

Porslin, "Flora Danica", Royal Copenhagen, 1900-talets tredje kvartal.

Oval med grenformad hänkel, målad polykrom och förgylld dekor. Med motiv av Lysimachia nummularia L. Modellnr. 3582. Längd 16 cm.

Esineen kunto

Merkityksetöntä pintakulumaa. Vaurioita jalkarenkaassa.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V7

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    4 päivää 11 tuntia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    4 200
    409 EUR
    486 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 4 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    519 touko 15:314200SEK
    417 touko 10:384000SEK
    Pohjahinta 4 000 SEK saavutettu
    316 touko 11:431000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia