MATSALSGRUPP

9 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fyra karmstolar och två stolar av betsad bok med tagelklädsel. Bord fanerat med mahogny med tredelade pelarfötter på hjul och två iläggsskivor à 56 cm. Bordets längd 168 cm, bredd 107 cm, höjd 73 cm.

Esineen kunto

Jälkiä. Naarmuja. Koristeita puuttuu. Tahroja.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    6 päivää 17 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    1 900
    185 EUR
    220 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    218 touko 14:041900SEK
    218 touko 14:041500SEK
    117 touko 20:55300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia