1054235

MATSALSGRUPP, 9 delar, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fyra karmstolar och fyra stolar av betsad bok med tagelklädsel. Bord fanerat med mahogny med tredelade pelarfötter på hjul och två iläggsskivor à 56 cm. Bordets längd 168 cm, bredd 107 cm, höjd 73 cm.

Esineen kunto

Jälkiä. Naarmuja. Koristeita puuttuu. Tahroja.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    550
    54 EUR
    61 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    3 5 heinä 09:11550SEK
    2A 5 heinä 09:10500SEK
    3 5 heinä 09:10500SEK
    Pohjahinta 450 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia