STOLAR

6 st, Josef Hofmann, etikettmärkta, 1900-talets första hälft.

Böjträ med rund rottingsits. Sits diam 41, sitthöjd c:a 47, total höjd 92 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage, smärre skador och repor. Obetydligt maskstungna.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    10 500
    1 019 EUR
    1 204 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
    1A19 touko 20:0810500SEK
    219 touko 20:0810100SEK
    119 touko 20:089000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia