SKÄNK

Empirestil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfanerat. I fronten fyra dörrar. Mässingsbeslag och dekorbeslag i form av egyptiserande byster. Skiva saknas. Längd 227, djup 57, höjd 93 cm. Avain on.

Esineen kunto

Slitage. Smärre repor, stötmärken och fläckar. Skiva saknas.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    400
    39 EUR
    46 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    1A17 touko 20:31400SEK
    217 touko 20:31350SEK
    113 touko 12:13300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia