KARL NORDSTRÖM

Akvarell på papper, monogramsignerad, daterad 1921.

Landskap. 31 x 48,5 cm.

Esineen kunto

Oramad. Pappret uppfodrat på kartong. Kanter med spår av tidigare ramning.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T82

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Ribeiro

Tukholma

Maria Ribeiro
Arvioija

maria.ribeiro@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    3 päivää 18 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    505
    49 EUR
    58 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 555 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    118 touko 23:17505SEK
    2A18 touko 23:17500SEK
    2A18 touko 23:16454SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia