LARS JONSSON

Akvarell på papper, signerad, daterad -81.

"Ung Kentsk tärna". 22 x 33 cm

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T108
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    17 tuntia 6 minuuttia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    3 000
    291 EUR
    344 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 3 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    217 touko 10:063000SEK
    217 touko 10:061500SEK
    217 touko 10:051400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia