1055630

SKRIVBORD, funkis, 1930-tal.

Valnötsfaner och förkromat stålrör. Skåp med lådinredning. Längd 113, bredd 55, höjd 75 cm. Avain on.

Esineen kunto

Smärre slitage. Fanerskador. Fläckar inuti lådor.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wessman

    Tukholma

    Anna Wessman
    Arvioija

    anna.wessman@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    3 200
    311 EUR
    353 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
    923 touko 13:103200SEK
    821 touko 20:103000SEK
    6A21 touko 20:102801SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia