1055630

SKRIVBORD

Funkis, 1930-tal.

Valnötsfaner och förkromat stålrör. Skåp med lådinredning. Längd 113, bredd 55, höjd 75 cm. Avain on.

Esineen kunto

Smärre slitage. Fanerskador. Fläckar inuti lådor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 17 tuntia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    3 000
    291 EUR
    344 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 3 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    821 touko 20:103000SEK
    6A21 touko 20:102801SEK
    619 touko 20:092800SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia