SKRIVSKÅP

Sannolikt Småland, 1800-talets första hälft.

Fanerat med ek. Svärtade detaljer. Längd 107 cm, bredd 45 cm, höjd 202 cm. Avain on.

Esineen kunto

Slitage. Torrsprickor. Mindre skador. Defekt lås till skrivskiva. Nyckel saknas till lådor. Renoverad och kompletterad.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P4

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 4 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 500
    244 EUR
    286 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 700 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    224 touko 22:512500SEK
    223 touko 11:372000SEK
    218 touko 11:131500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia