HASSELBLAD / NASA

FOTOREPRODUKTIONER, 3 st, på plastskiva, 1960-tal.

Astronaut Niel Armstrong fotograferar kollegan Buzz Aldrin. Michel Collins fotograferar den återvändande månlandaren. Fotograferat med Hasselblad 500EL. Courtesy of Nasa. 49 x 39 cm., (två stående och ett liggande format).

Esineen kunto

Ytslitage. Kantslitage.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L24

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo
Arvioija

jan.ahlklo@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 200
    117 EUR
    137 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    219 touko 17:191200SEK
    Pohjahinta 1 200 SEK saavutettu
    117 touko 21:29300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia