BYRÅ

Sengustaviansk, 1800-talets början.

Mahognyfaner. Tre lådor med mässingslister och mässingsbeslag. Dekor av kannelyr. Skiva av kolmårdsmarmor. Bredd 87, djup 47, höjd 84 cm. Avain on.

Esineen kunto

Slitage, repor, smärre fanerbortfall. Lådor med lagning invändigt. Lådbottnar med sprickor. Skador och flyghål på bakstycket.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H164

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Loppuhinta

    6 800
    665 EUR
    778 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
    5A25 touko 06:056800SEK
    325 touko 06:056600SEK
    524 touko 22:586400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia