Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, litografia, koepainos

"Lieden äärellä" 59x48 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

Takana Gösta Stenmanin leima.

Lähtöhinta
1 500 EUR