FISKBESTICK, 14 delar, nysilver, England tidigt 1900-tal.

6 gafflar, 6 knivar samt uppläggningsbestick. Skaft i ben. L 18-27. Schatull medföljer.

Slitage. Schatullet med skadade spännen.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

59. Charles & Ray Eames, a "Lounge Chair & Ottoman", Vitra, ca. 2006.
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
Tarjoushistoria
50 000

tarjouksesi
50 000

tarjouksesi
48 000

tarjouksesi
46 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
50 000 SEK