106387

TRÄDGÅRDSURNA, cement, 1900-talets första hälft, enligt uppgift Carl Milles.

Grönmålad. Kvadratisk med snedställda hörn, dekor av lejonmaskaroner. 22 x 22, h 15.

Slitage, större avslag, borrad i botten.

Lähtöhinta
1 200 SEK