LENNART JIRLOW

Färglitografi, signerad L. Jirlow samt numrerad 199/285 med blyerts.

Bildyta 48 x 55 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Värjäytynyt.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L127
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

pedro.westerdahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 100
    106 EUR
    123 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    917 heinä 08:161100SEK
    8A17 heinä 00:471000SEK
    717 heinä 00:47950SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia