FIGUR

Parian, Gustafsberg, daterad 05.

Pojke med groda. Djupstämplad. Höjd 51 cm.

Esineen kunto

Nagg, bland annat på en tå. Missfärgningar. Märken.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 550
    149 EUR
    173 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
    415 heinä 16:161550SEK
    215 heinä 15:571450SEK
    4A15 heinä 15:561350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia