Tina
107095

STOP, 2 st, tenn, 1800-tal.

STOP, 2 st, tenn, 1800-tal.

Cylindrisk med Oscar Is porträtt infällt i locket. Trä och tenn med Oscar IIs porträtt infällt i locket, Tenn & metallföradl AB 1899. H 19-22.

Slitage. Cylindriska stopet med bucklor och bristningar, medaljongen skadad.

Lähtöhinta
800 SEK