107369

KONSOLUR, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Målad gulddekor i form av rosor mot svart botten. Svängd form. Krön och sockel med avslutande guldknopp. Total H 60 Nyckel finns.

Smärre slitage. Färgskav. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 800 SEK