LITOGRAFIA, käsin värjätty, 1800-luvun puoliväli.

O.W. Brierly, "The English & French Fleets in the Baltic 1854": "Meeting of the English and the French fleets off Baro sound, June 13, 1854.". Kuvakoko noin 43x63 cm.

Vähäistä kulumaa. Muutama repeämä. Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Lähtöhinta
300 EUR