PARTI GRAFIK, 3 st, 1700-1800-tal.

Karta över Holland i form av lejon, porträtt av Rembrandt samt flicka med hund. Bildstrl 20 x 13, 10 x 9 samt 29 x 23.

Gulnad. Slitage. Karta med stora skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK