107805

PARTI DIVERSE, 5 delar, mässing, koppar, 1900-talets första hälft.

Fotogenlampsfot i mässing, ett par miniatyrljusstakar, tekanna i koppar med svarvat trähandtag, ställning för oljelampor. H 11-58.

Slitage, anlöpningar, smärre bucklor.

Lähtöhinta
800 SEK