Erskine Nicol

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1825-1904)
Erskine Nicol

ERSKINE NICOL, signed and dated 1870.

"The children's fairing". 88 x 72 cm.

Leikattu. Dubleerattu kangas. Kellastunut vernissa. Krakeloitunut. Korjailuja. Kulumaa. Likaa.

Alkuperä - Provenienssi

Lady Lever Collection (WHL3797)

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK