David Roberts

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1796-1864)
David Roberts

DAVID ROBERTS, in the manner of, oil on canvas.

"Church of St. Paul, Antwerp". 105 cm x 82 cm.

Korjaus. Repeämä. Naarmuuntunut. Korjailuja. Krakeloitunut.

Alkuperä - Provenienssi

Bought at auction in Sweden in the 1950's.

Muut tiedot

Old label a tergo:
"Church of St Paul Cathedral, Antwerp. By David Roberts R A. Spanish Costumes 17th century. R Academy 1849."

Lähtöhinta
12 000 SEK
Ota yhteyttä
Lovisa Törnsten
Göteborg
Lovisa Törnsten
Taideasiantuntija, Toiminnanjohtaja Göteborg
+46 (0)708 21 46 58

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu