Kellot
109813

FICKUR, 18K guld, samt FICKURSTÄLL, trä och silver, 1900-talets början.

Fickur "Ancre Ligne Droite, Rubis, Remontoir". H 6. Fickurställ bronserad samt förgylld. Baksidan med plakett i silver. H 28.

Fickur med bucklor samt mindre del av uppskruvningsknappen saknas. Fickurställ med sprickor samt färgbortfall.

Lähtöhinta
2 500 SEK