Taide Muut
111093

Emil Heilborn

(Ruotsi, 1900-2003)

EMIL HEILBORN, fotografi, sign.

Motiv av Trängslet i Österdalälven. Bladstorl 49 x 40.

Kantslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK